لوگونشان
لوگو لباس زنانه

طراحی لوگو لباس زنانه

جدول محتوا

طراحی لوگو پوشاک به دو دسته لوگو لباس مردانه و لوگو لباس زنانه تقسیم بندی میشوند و هریک از این دسته ها برای این که بتوانند با رقبای خود رقابت کنند و ارزش های برند خود را به نمایش بگذارند یک استراتژی منحصر به فرد برای خودشان دارند.

کسب و کار هایی که در حوزه لباس زنانه فعالیت میکنند یک اصل بسیار مهم برایشان مهم است آن هم دیده شدن است، بای این که بتوانند به خوبی در بین رقبایشان پیشرفت کنند باید ابغاد مختلف کسب و کارشان را بررسی کنند و یکی از این مباحث طراحی لوگو لباس زنانه میباشد.

اگر شما هم یک کسب و کار در حوزه لباس زنانه هستید و به طراحی لوگو لباس زنانه دقت نکرده اید اکنون زمان آن فرا رسیده است که اقدام به دریافت خدمات طراحی لوگو کنید و به لوگو نشان سفارش طراحی لوگو دهید.

طراحی لوگو لباس زنانه

طراحی لوگو پوشاک زنانه

به دلیل استقبال بسیار زیاد بانوان از صنعت مد و پوشاک همین امر باعث شده است که به طراحی لوگو لباس زنانه بیشتر توجه کنیم، برای این اقدام به طراحی لوگو پوشاک زنانه کنید ابتدا باید چند مورد را بررسی کنید به عنوان مثال باید جامعه هدف خود را مشخص کنید و یا این که جامعه هدف شما از چه پوششی بیشتر استفاده میکنند و یا حتی تولیدی خود را بسنجید و پس از مشخص شدن مواردی از این قبیل میتوانید اقدام به طراحی لوگو لباس زنانه کنید.

 

تاریخچه لوگو لباس زنانه

اولین برند های لباس زنانه تا سالیان دراز اقدام به طراحی لوگو پوشاک زنانه نکرده بودند و در اوایل قرن 20 کم‌کم موج طراحی لوگو شروع شد و برند ها سعی بر این داشتند که تاریخچه برند خود را در لوگویی که طراحی میکنند بیان کنند.

اگرچه برندهای مطرح لباس، خصوصا لباس زنانه، چندین قرن قبل از آن کارشان را شروع کرده بودند. یکی از اولین لوگوهای لباس و مد، لوگو برند لنوین پاریس بود که در سال 1897 طراحی شد و در آن تصویری از یک مادر و دختر در کنار هم دیده می‌شد.

 چهار سال بعد، لوگوی برند باربری در سال 1901، برای اولین‌بار دیده شد که نمایی از یک مرد نظامی سواره را نشان می‌داد. بعد از گذشت چندین سال، گوچی در سال 1921، از لوگوی خود رونمایی کرد که این لوگو، تصویری از یک حرف جی و انعکاس آن بود که در هم فرو رفته بودند.

 پس از آن نیز سایر برندهای لباس مطرح دنیا نظیر لوئی وویتون، هرمس، پرادا و ورساچه لوگوهای خود را به نمایش گذاشتند. برخی از این لوگوها در طول زمان تغییراتی پیدا کردند؛ ولی ماهیت اصلی تمامشان هنوز حفظ شده است.

چه کسب و کار هایی به لوگو لباس زنانه احتیاج دارند

کسب و کار های بسیاری هستند که در حوزه خرید و فروش لباس زنانه فعالیت دارند که نیاز به طراحی لوگو لباس زنانه دارند و ما در ادامه همین مقاله به معرفی برخی از کسب و کار هایی که به لوگو لباس زنانه احتیاج دارند اشاره خواهیم کرد.

تکنولوژیست پوشاک

تکنولوژیست پوشاک یک شغل جدید است که افراد در آن به طراحی و توسعه لباس با متریال نخ و غیره اقدام به طراحی لباس میکنند، این شغل با توجه به تازگی با طراحی لوگو پوشاک میتواند بسیار در برند سازی تاثیر مثبت داشته باشد.

طراح مد

افراد در شغل طراحی مد اقدام به طراحی لباس با بروز ترین مد روز میکنند طراحی لوگو پوشاک زنانه بسیار میتواند در افزایش اعتبار این شغل کمک بسیار زیادی کند.

عمده فروشان پارچه

در این شغل افرادی در پشت پرده خواسته های مردم را تامین میکنند عملا عمده فروشان بازار نقش بسیار زیادی در تعیین پوشش افراد جامعه دارند اگر شما نیز عمده فروش پارچه هستید حتما اقدام به طراحی لوگو پوشاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید