لوگونشان
طراحی لوگو پوشاک

لوگو پوشاک هر آنچه لازم است در باره طراحی لوگو پوشاک بدانید.

جدول محتوا

لوگو پوشاک اولین تصویری است که از کسب و کارهای صنف پوشاک به چشم مخاطبان برخورد میکند، و قطعا طراحی لوگو پوشاک دید بسیار خوبی نسبت به کسب و کارتان در ذهن مخاطب ایجاد و القا میکند.

استفاده از خدمات طراحی لوگو حرفه ای میتواند دغدغه ها و ویژگی های یک کسب و کار را در دید اول به مخاطبان القا کند و در تمام طول عمر برند این پیام ها همیشه در ذهن مخاطبانتان باقی خواهد ماند.

المان های انواع لوگو مانند رنگ، فونت، و غیره با هم متفاوت است و به سبب همین موضوع نمیتوان از یک کسب و کار دیگر لوگویی را کپی برداری کرد طراح لوگو حرفه ای حتما باید لوگو پوشاک مد نظر شما را کاملا اختصاصی با المان های موجود در کسب و کارتان طراحی کند.

از بخش بالا نتیجه خواهیم گرفت که سفارش طراحی لوگو را نباید به هر طراح لوگو برون سپاری کرد توصیه ما به شما در این فرایند این است که حتما قبل از ثبت سفارش از کیفیت کار آن مجموعه اطلاع داشته باشید.

به طور اصولی برای طراحی لوگو پوشاک باید از علم زیبایی شناسی برخوردار باشید و بدانید چه المان هایی باید در طراحی لوگو صنف پوشاک مورد استفاده قرار بگیرد، لوگو نشان در این مقاله هر آنچه لازم باشد در طراحی لوگو پوشاک بدانید را بررسی خواهد کرد با ما همراه باشید.

لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاک

همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد از آنجایی که صنف پوشاک در مستقیما بر ظاهر افراد سرو کار دارد بهتر است لوگویی که طراحی میکنید بسیار زیبا طراحی شده باشد و از تصاویر منحصر به فرد کسب و کارتان الهام گرفته باشد.

از آنجایی که رقابت در صنف پوشاک بسیار زیاد است شما برای پیشی گرفتن از رقبایتان حتما باید لوگو شیک و جذاب و همپنین مدرن طراحی کنید در این صورت است که وجه تمایز بین کسب و کار شما و رقبایتان قابل مشاهده است.

و همچنین قبل از این که اقدام طراحی لوگو پوشاک کنید باید در نظر داشته باشید که شما در چه حوزه این صنعت بزرگ قصد فعالیت دارید آیا برای رده سنی خاصی طراحی لباس میکنید؟ مخاطب شما آقایان هستند و یا خانوم ها ؟ این نکات و سؤال های اساسی باید در لوگو پوشاک شما منعکس شود.

 

 

ویژگی های طراحی لوگو پوشاک

ویژگی های طراحی لوگو پوشاک

هر کسب و کاری که در حوزه پوشاک فعالیت میکند میتواند با طراحی لوگو پوشاک اهداف و ویژگی های برند خود را به مخاطبان باز گو کند و پیف+غام برند را با استفاده از جلوه های بصری به مخاطبان القا کند.

حال در این قسمت به ویژگی های طراحی لوگو پوشاک میپردازیم با ما همراه باشید تا نکات بسیار مهم و ضروری در طراحی لوگو پوشاک را به شما علاقه مندان عزیز بگوییم.

استفاده از روش ها و ابزار های مناسب در طراحی لوگو صنعت پوشاک

برای این که بتوانید برای برند خود یک لوگو طراحی کنید به صورت کلی چند راه بیشتر وجود ندارد، در ابتدا یا باید خودتان اقدام به طراحی لوگو پوشاک کنید اگر شما وقت و یا تخصص این کار را ندارید میتوانید این پروژه طراحی لوگو را برون سپاری کنید و به شرکت های طراحی لوگو سفارش طراحی بدهید و یا این که برای طراحی لوگو صنف پوشاک از لوگو ساز های آنلاین استفاده کنید.

هرکدام از این روش ها یک سری مزیت ها و یک سری معایب دارد که حتما قبل از این که اقدام به طراحی کنید از این مزایا و معایب به درستی اطلاع پیدا کنید که بعدا پس از ادامه روژه به مشکل جدی نخورید.

با توجه به حوزه فعالیت یک نماد درست انتخاب کنید

از آنجیی که صنعت مد و پوشاک بسیار صنعت بزرگی است و زیر شاخه های بسیار زیادی دارد برای طراحی لوگو صنعت پوشاک ابتدا باید نوع و نحوه فعالیتتان را مورد بررسی قراردهید، به عنوان مثال اگر در حوزه لباس بچگانه فعالیت دارید باید از نمادی استفاده کنید که به این حوزه مربوط باشد برای نمونه در این حوزه اگر از نماد های حیوانی استفاده کنید بسیار مناسب است.

از یک فونت مناسب استفاده کنید

قلم به اندازه رنگ برای طراحی لوگو برای طراحی لباس شما مهم است. ترکیب های رنگ لوگو، بر درک بصری آن تأثیر می گذارد؛ علاوه بر این ، تعیین می کند که پیام نوشتاری شما چقدر خوانا و به یادماندنی خواهد بود.

خوانایی  فونت بکار رفته در لوگو شما، باید در کنار جذابیت بصری ، ویژگی دیده شدن در پس زمینه های مختلف (هدر وب سایت ، صفحه رسانه های اجتماعی ، کارت ویزیت ، نشان ، تی شرت و غیره) را خوبی داشته باشد و رعایت نکردن آن مخاطبان شما را کاهش خواهد داد.

 

نکات مهم در طراحی لوگو پوشاک

نکات مهم در رنگ بندی لوگو پوشاک

در صنعت مد و پوشاک رنگ نقش بسیار مهمی دارد، چراکه در تصمیم گیری مشتریان برای خرید تاثیر قابل ملاحظه ای میگذارد. بنابراین در طراحی لوگوی مد و پوشاک باید به روانشناسی رنگ های مختلف توجه کرده و بهترین رنگبندی مناسب با استایل و برند خود را انتخاب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید