لوگونشان
طراحی لوگو قنادی

طراحی لوگو قنادی

جدول محتوا

طراحی لوگو قنادی باید به صورتی طراحی شود که هوییت اصلی این کسب و کار را بیان کند در شرینی پزی و قنادی یکی از ویژگی هایی که طراحان لوگو باید به آن توجه کنند این است که طعم شیرین، شیرینی را به گونه ای در لوگو به نمایش بگذارند.

قنادی و شیرینی پزی کسب و کاری است که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری استقبال ویژه ای از آن میشود و برای این که در این بازار پر رقابت بتوانید مشتریان زیادی را از آن خود کنید و یک وجه تمایز بین خود و سایر رقبا ایجاد کنید بهتر است که اقدام به طراحی لوگو شیرینی پزی کنید.

به دلیل این که تنوع زیادی در انواع کیک و شیرینی وجود دارد طراحی لوگو قنادی را میتوان بسیار خاص و منحصر به فرد تولید کرد فقط این نکته بسیار حائز اهمیت است که حتما از یک طراح لوگو حرفه ای در فرایند طراحب لوگو استفاده کنید تا نکات کلیدی را در خصوص طراحی لوگو شیرینی پزی رعایت کند ، لوگو نشان در این مقاله به تمامی نکات و اصول طراحی لوگو قنادی میپردازد در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی لوگو قنادی و شیرینی پزی

طراحی لوگو قنادی و شیرینی پزی

طراحی لوگو قنادی و شیرینی پزی اگر طبق اصول و رعایت نکات کلیدی طراحی شود میتواند در بازار پر رقابت حال حاضر مؤثر واقع شود و باعث افزایش سود چند برابری شیرینی فروشی شما شود.

رسالت لوگو قنادی است که در ذهن مخاطبان بالقوه باقی بماند اگر به این صورت باشد میتواند پیام برندتان را بازگ کند و شیرینی فروشی شما را تبدیل به یک شیرینی سرای بزرگ و چندین شعبه کند.

در طراحی و ساخت لوگو قنادی و شیرینی پزی معمولا از نماد ها و تصاویر فانتزی استفاده میشود به هدف این که یاد آور طعم و مزه شیرینی در ذهن مخاطبان باشد، موفقیت یک لوگوی شیرینی فروشی در این است که بتواند در یک نگاه محصولات تولید شده در قنادی را به مشتریان معرفی کند.

رایج ترین تصاویر و نمادهایی که برای طراحی آرم قنادی استفاده می شود کیک، کلاه، سرآشپز، خامه و سایر نمادهایی است که نشان دهنده شیرینی پزی است. این تصاویر برای تحریک اشتهای بیننده برای خرید کیک و شیرینی از قنادی طراحی شده اند.

نکات مهم طراحی لوگو قنادی

شیرینی پزی یکی از آن مشاغلی است که همه افراد جامعه با آن سروکار دارند. این حرفه عزاداری و عروسی نمی شناسد و برای هر مراسمی قابل استفاده است. امروزه با رشد فضای مجازی به خصوص اینستاگرام، بسیاری از شرکت ها صفحات مخصوص به خود را ایجاد کرده اند. کسب‌وکارها در این فضا بیشتر دیده می‌شوند و به همین دلیل شرکت‌ها می‌خواهند تصاویر و ویدیوهای محصولات خود را در دسترس قرار دهند.

مهمترین نکته در تجارت آنلاین و مجازی داشتن لوگو است. یک لوگو برای نشان دادن یک حرفه، فروشگاه یا برند مورد نیاز است. لوگو هویت بصری یک برند است که آن را به مردم ارائه می کند، باید از تکنیک های طراحی لوگو، در طراحی لوگو قنادی استفاده کنید که با دیدن لوگو شما دهان بینندگان آب بیوفتد! وقتی موفق شدید، همچین لوگویی را طراحی کنید میتوانید سود بسیار زیادی را شیرینی فروشی خود ببرید.

چگونه یک لوگو برای شیرینی پزی طراحی کنیم

امروزه افراد زیادی برای کسب درآمد به دنبال راه‌اندازی کسب و کار هستند. بسیاری از زنان در خانه کار می کنند. بسیاری از مشاغل آنلاین شده اند و این مشاغل را می توان از خانه اداره کرد. یکی از کسب و کارهای اینترنتی سودآور که به راحتی می توان آن را در خانه انجام داد، شیرینی پزی است. اگر یک دوره آموزشی را بگذرانید، می توانید یک شیرینی پز حرفه ای شوید. زمانی که تصمیم می گیرید کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید، اولین قدم این است که یک لوگو برای شیرینی فروشی خود ایجاد کنید.

از آنجایی که شما هنر درست کردن کیک و شیرینی را دارید، مطمئناً می توانید با استفاده از ابزارها و برنامه ها لوگوی خود را طراحی کنید. فتوشاپ یک برنامه طراحی لوگو حرفه ای است، اما نیاز به آموزش دارد. اپلیکیشن هایی هم هستند که روی گوشی نصب می شوند اما خیلی پیشرفته نیستند و طرح ها و قالب های زیادی ندارند. طراحان لوگوی آب شیرینی پزی و قنادی از عناصری مانند کیک، شیرینی، کلوچه و غیره استفاده می کنند، پس شما نیز باید همین کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید