لوگونشان
لوگو صرافی

طراحی لوگو صرافی

جدول محتوا

طرافی از جمله مشاغل پر درآمد و پر متقاضی است که برای موفقیت در این شغل و رسیدن به درآمد اعتماد سازی از ارکان اصلی این پروسه است. همان طور که گفته شد لوگو صرافی یکی از مهم ترین ارکان اصلی است که هر صرافی باید آن را رعایت کند با طراحی لوگو صرافی میتوانید اعتماد معامله گران را به دست بیاورید.

لوگو صرافی هویت بصری به کسب و کار میبخشد و باعث میشود که کسب و کار شما یک شخصیت پیدا کند، همین امر سبب اعتماد سازی بین مشتریان و معامله گران یک صرافی میشود.

زمانی که اقدامات لازم را در جهت این که بتوانید اعتماد مشتریان را جلب کنید انجام دهید از جمله انتخاب نام مناسب و طراحی لوگو طرافی میتوانید مشتریان خود را ترغیب کنید که از محصولات و یا خدمات شما استفاده کنند.

شغل صرافی نیز حتما باید دارای یک لوگو اختصاصی باشد تا بتواند در نگاه اول ارتباط با مخاطبانتان برقرار کند، در این صورت با استفاده از لوگو صرافی اختصاصی قادر هستید که وجه تمایز خود را با رقبایتان به نمایش بگذارید.

این نکته حائز اهمیت است که طراحی لوگو برای صرافی یک ضرورت است و باعث رشد کسب و کار شما خواهد شد لازم به ذکر است در صورتی که میخواهید از خدمات طراحی لوگو استفاده کنید حتما این پروژه را به یک طراح لوگو حرفه ای بسپارید

اهمیت طراحی لوگو صرافی

صرافی به عنوان یک کسب و کار معامله محور در نظر گرفته می‌شود که حجم معاملاتی روزانه در آن بسیار بالا است. صرافی‌ها مبادلات ارزهای رایج دنیا را انجام می‌دهند که دارای دو نوع صرافی فیزیکی و صرافی دیجیتال هستند. صرافی‌های فیزیکی خرید و فروش نقدی ارزها را انجام می‌دهند و صرافی‌های دیجیتال یا آنلاین نیز مبادلات ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌دهند. با این حال تفاوتی ندارد که در کدام نوع صرافی مشغول فعالیت هستید، آنچه که اهمیت دارد این است که برای صرافی خود یک شخصیت و هویت مستقل تعریف کنید. طراحی لوگو صرافی به راحتی این مسئولیت مهم را برای شما انجام داده و اعتماد مشتریان را جلب خواهد کرد.

همانطور که اشاره کردیم، اعتماد در این شغل بسیار مهم است زیرا افراد برای انجام معاملات به دنبال صرافی‌های معتبر هستند تا بتوانند با خیال آسوده ارزهای خود را مبادله کنند. با طراحی لوگو برای صرافی خود می‌توانید حس اعتماد و اطمینان را در مشتریان به وجود آورید. تمامی صرافی‌های رسمی و معتبر دارای لوگوی اختصاصی هستند تا از طریق آن بتوانند خود را از سایرین متمایز ساخته و اعتبار لازم در بازار را نیز بدست آورند. بنابراین با طراحی لوگو صرافی می‌توانید خود را به عنوان یک مجموعه قابل اعتماد و معتبر به مشتریان معرفی کرده و آنان را نسبت به انجام معاملات بعدی با صرافی خود نیز ترغیب نمایید.

 

نکات مهم طراحی لوگو صرافی

طراحی لوگو صرافی ارز دیجیتال یا لوگو صرافی فیزیکی نیز مانند طراحی لوگو برای سایر مشاغل باید با رعایت برخی نکات و استانداردها انجام شود تا بتواند تاثیرگذار باشد و حس اعتماد را در مخاطب به وجود آورد. برخی از نکات ساده اما مهمی که در فرآیند طراحی لوگو صرافی باید به آنها توجه داشته باشید شامل:

استفاده از نماد های مرتبط

همانطور که اشاره کردیم، صرافی شغلی معامله محور محسوب می‌شود که با پول نقد و یا ارزهای دیجیتال در ارتباط است. بنابراین برای طراحی لوگو صرافی می‌توانید از نمادهای مرتبط با این شغل همچون تصویر دلار و یا سکه استفاده کنید. برای طراحی لوگو صرافی دیجیتال نیز معمولا از نمادهای انتزاعی و یا اشکال هندسی همچون لوگو دایره ای یا لوگو مثلثی استفاده می‌شود. بنابراین با انتخاب یک نماد مناسب و مرتبط می‌توانید علاوه بر جلب اعتماد مشتریان، حوزه فعالیت خود را نیز به آنان معرفی کرده و لوگوی خود را برای مخاطبان هدف، قابل شناسایی کنید.

 

رعایت سادگی

حفظ سادگی لوگو صرافی مهم‌ترین نکته‌ای است که برای طراحی آن باید در نظر داشته باشید تا بتوانید لوگویی ماندگار و خاص برای کسب و کار خود خلق کنید. به یاد داشته باشید که مخاطبان بسیار سریع و راحت با لوگوهای ساده ارتباط برقرار کرده و آنها را به خاطر می‌سپارند. لوگوهای شلوغ معمولا حس مثبتی را در بیننده به وجود نمی‌آورند و خیلی سریع از یاد خواهند رفت. بنابراین برای طراحی یک لوگوی جذاب و ماندگار باید آن را در نهایت سادگی اما زیبایی طراحی کنید. سادگی در طراحی لوگو به معنای آن است که از یک نماد ساده اما مرتبط استفاده کرده و آن را با سایر عناصر طراحی همچون تایپوگرافی ترکیب نمایید. بسیاری از لوگوهای صرافی مشهور دنیا همچون صرافی بایننس و یا کوینکس برای طراحی لوگوی خود از یک نماد انتزاعی ساده و ترکیب آن با عنصر تایپوگرافی استفاده کرده‌اند. این لوگوها در عین سادگی بسیار جذاب و ماندگار هستند و به عنوان نماد اصلی و هویت بصری این صرافی‌های بزرگ و معتبر دنیا شناخته می‌شوند. بنابراین راز خلق یک لوگوی درخشان و ماندگار نه تنها برای صرافی بلکه برای تمامی مشاغل، رعایت اصل سادگی است.

 

طراحی منحصر به فرد

همانطور که اشاره کردیم، لوگوی هر کسب و کار به عنوان هویت بصری آن در نظر گرفته می‌شود و به همین دلیل است که برای طراحی آن باید به اصول و استانداردهای طراحی لوگو توجه داشته باشید. هر کسب و کار در طول دوران فعالیت و به منظور حفظ اعتبار خود بهتر است از یک لوگو استفاده کند؛ زیرا تغییر و طراحی مجدد لوگو علاوه بر هزینه‌بر بودن، تاثیر منفی بر مخاطبان خواهد داشت. بنابراین لوگوی شما باید طوری طراحی شود که در طول زمان، جذابیت بصری خود را از دست ندهد و همچنان جذاب و خاص باشد. به همین دلیل است که باید اصل سادگی را در طراحی لوگو صرافی رعایت کنید زیرا لوگوهای ساده و مینیمال هیچگاه جذابیت خود را از دست نمی‌دهند و همواره خاص و منحصر به فرد هستند. استفاده از روش‌های طراحی موقتی و زودگذر همچون طراحی سه بعدی و یا متحرک شاید در یک بازه زمانی کوتاه، جذاب باشد اما پس از مدت کوتاهی تکراری شده و دیگر جذابیت اولیه خود را ندارند. پس بهتر است لوگویی طراحی کنید که در گذر زمان نیازی به ایجاد تغییرات بنیادین و یا طراحی مجدد نداشته و همواره به روز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید