لوگونشان
چگونه به عنوان طراح لوگو حرفه ای مشتری جذب کنیم؟

چگونه به عنوان طراح لوگو حرفه ای مشتری هدف جذب کنیم؟

جدول محتوا

جذب مشتری توسط طراح لوگو

اگر شما به عنوان یک طراح لوگو یا نشان بصری حرفه ای فعالیت می کنید و هنوز با جذب مشتری های هدف خود مشکل دارید و به احتمال بسیار زیاد به توانایی های خود شک کرده اید، خواندن این مطلب برای ذهنیت شما بسیار مفید است؛ چرا که امروز قصد داریم برای شما درباره چگونگی جذب مشتری به عنوان یک طراح لوگو صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله با لوگو نشان همراه باشید.

چگونه به عنوان طراح لوگو حرفه ای مشتری جذب کنیم؟

امروزه در دنیایی سیر و زندگی می کنیم که در هر دقیقه، حجم بسیار زیادی از محتوا در پلتفرم های گوناگون منتشر می شود. پس در نتیجه مقاومت در برابر اطلاعات گسترده در مورد جذب مشتری یک چالش جدی است. اما شاید شما به عنوان یک طراح لوگو به همه پلتفرم های اجتماعی و کاریابی سر نزده اید. در این مقاله قصد داریم چندین منبع از همین پلتفرم ها را به شما معرفی کنیم. اما قبل از اینکه بسراغ این پلتفرم ها برویم لازم است دوباره مروری بر ویژگی های یک طراح لوگو حرفه ای داشته باشیم.

طراح لوگو حرفه ای

طراح لوگو حرفه ای

امروزه در هر زمینه ای که فعالیت کنید رقبای سرسخت بسیاری وجود دارد. اما اگر برندینگ خود را درست و استاندارد پایه گذاری کنید می توانید مخاطبان هدف بسیار خوبی را برای خود جمع آوری کنید. یکی از ویژگی های یک برند موفق، لوگو محسوب می شود. شما برای طراحی لوگو منحصر بفرد به یک طراح لوگو مجرب و حرفه ای نیاز دارید. برای اینکه بتوانید یک طراح لوگو حرفه ای را برای طراحی نشان تجاری خود پیدا کنید، لازم است طراح از ویژگی های زیر برخوردار باشد.

سادگی در طراحی لوگو

یکی از فاکتور های بسیار خوب یک طراح لوگو حرفه ای این است که بتواد لوگو را در عین جذابیت ساده نیز طراحی کند و با اصول سادگی در طراحی لوگو آشنایت کامل داشته باشد.

خاص بودن لوگو

یکی دیگر از ویژگی های مهم طراح لوگو حرفه ای، طراحی منحصر بفرد و خاص لوگو است. طراح لوگو باید نماد بصری برای شما طراحی کند که شبیه هیچ کدام از لوگو های موجود در بازار نباشد.

منعطف بودن لوگو

طراح لوگو باید لوگویی بسازد که شما بتوانید برای هر جایی که نیاز داشتید استفاده کنید. یعنی اگر قصد داشتید برای کارت ویزیت خود از لوگو برند استفاده کنید، لوگو برای کارت ویزیت نیز مناسب باشد و در صورت تغییر اندازه، کیفیت خود را از دست ندهد.

متاسب لوگو با برند

لوگویی که طراح لوگو حرفه ای برای شما طراحی می کند باید بتواند ماموریت و ارزش های برند شما را به خوبی به مخاطبان برساند و به خوبی نیانگر هویت برند شما نیز باشد.

خلاقیت طراح لوگو حرفه ای

و اما می رسیم به مهم ترین ویژگی یک طراح لوگو حرفه ای. خلاقیت در طراحی لوگو حرفه ای بسیار مهم است و تعداد محدودی از طراحان لوگو از این ویژگی برخردار هستند. شما به عنوان یک طراح لوگو حرفه ای باید قادر باشید با اشکال هندسی مختلف و نماد های مرتبط با کسب و کار لوگویی طراحی کنید که در نظر مخاطبان و مشتری های هذف برند جذاب باشد.

مدیریت زمان طراح لوگو

مدیریت زمان طراح لوگو

طراح لوگو باید بتواند پروژه را طوری پیش ببرد که همه مراحل طراحی لوگو حرفه ای سر وقت انجام شود و کاری را به تعویق نیاندازد؛ زیرا مدیریت زمان ارتباط مستقیمی با کیفیک طراحی لوگو دارد.

معرفی پلتفرم های جذب مشتری

حال که با ویژگی های طراح لوگو حرفه ای آشنا شدید و قصد دارید به عنوان یک طراح لوگو وارد بازار کار شوید، اما برای شما انجام این کار دشوار است. لوگو نشان به شما چندین منبع جذب مشتری را معرفی خواهد کرد.

سایت های پورتفولیو(portfolio)

سایت های پرتفولیو برای نمایش گذاشتن نمونه کار ها و رشد راه های ارتباطی با طرحان لوگو بسیار مناسب هستند. اگرچه این سایت ها برای ایده دادن و الهام بخشیدن به طراحان لوگو راه اندازی شده اند. اما بسیاری از صاحبان کسب و کار و مشتری های زرنگ از این سایت ها برای یافتن طراح لوگو حرفه ای استفاده می کنند.

Dribble

وبسایت dribble در سال 2009 با چشم انداز جامعه ای از طراحان گرافیکی و متخصص های خلاق در تمام نقاط جهان تاسیس شد. شما می توانید از این سایت برای الهام گرفتن از ایده های لوگو طراحان لوگو استفاده کنید و نمونه کار های خود را نیز به اشتراک بگذارید. در این سایت در برخی از مواقع فرصت های شغلی بسیاری برای طراحان لوگو حرفه ای به اشتراک گذاشته می شوند.

dribble
behance

Behance

سایت behance بخشی از خانواده adobe (ادوبی) شناخته می شود که به یکی از بزرگترین پلتفرم های نمایش نمونه کارهای طراحی تبدیل شده است. در نتیجه شما با استفاده از این پلتفرم می توانید با جامعه شرکت های جهانی ارتباط داشته باشید. شرکت ها و برند ها نیز می توانند با استفاده از این سایت طراحان مورد نظر خود را پیدا کنند.

سایت های فریلنسری

وب سایت هایی مانند فریلنسری مانند سایت پونیشا اکثرا قسمت هایی برای آپلود نمونه کار های طراحی لوگو دارند که شما می توانید به عنوان طراح لوگو حرفه ای، نمونه طرحی لوگو خود را همراه با یک پروفایل کامل در این سایت بارگذاری کنید تا در صورت نیاز فرصت های شغلی مناسب شما وبجود بیاید و صاحبان برند طراحی لوگو خود را به شما بسپارند.

وب سایت شخصی خود

شما می توانید با راه اندازی یک وب سیات شخصی، کاربران را با حوزه فعالیت خود آشنا کنید و برای مشتری های هدف خود بهترین نمونه کاهیتان را به نمایش بگذارید. با راه اندازی یک سایت می توانید همه ارزش ها و نقاط قوت خود را بیان کنید. همچنین با ورود کاربر به وب سیات شخصی شما دیگر ترغیب به سفارش طراحی لوگو به طراح دیگری نمی شود. شما با روش های درست راه اندازی وب سایت و سئو سایت می توانید، سایت خود ا در صفحه اول نتایج گوگکل بیاورید و خود را در معرض دید کاربران قرار دهید.

راه اندازی سایت از طرق بسیاری صورت می گیرد، اما برای طراحان استفاده از پلتفرم های wordpress  و SquareSpce  مناسب هستند.

شبکه های اجتماعی

در این روز ها با اینکه فیلترینگ شبکه های اجتماعی روز به روز  بیشتر می شود، اما استفاده کاربران از این شبکه های اجتماعی کم نمی شود و در هر ساعت کاربران مشغول دیدن پست ها و استوری های جذاب می باشند و شما با استفاده از این پلتفرم ها و تولید محتوا آموزنده و جذاب می توانید با کاربران و مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

اینستاگرام

اینستاگرام

ممکن است استفاده از شبکه های اجتماعی امری عادی و بدیهی به نظر برسد، اما چگونه می توان از این پلتفرم برای جذب مشتری های هدف استفاده کرد؟

اینستاگرام راهی مناسب برای پیدا کردن مشتری های بالقوه است، زیرا بر روی محتوای بصری مفعالیت می کند. اما بسیاری از تکنیک های افزایش مخاطب نیازمند زمان، صبر و فداکاری هستند و شاید برای بعضی از افراد مناسب نباشد. با این حال افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند می توانند مخاطبان خود را افزایش دهند.

برای اینکه بتوانیم از اینستاگرام مشتری یا مخاطب جذب کنیم باید چهار عنصر اصلی آن را رعایت کنیم. این چهار عنصر مهم شامل موارد زیر می باشند.

شما می توانید با مشاهده و بررسی پست های برتر اینستاگرام فاکتورهای مهم بازدید بیشتر را متوجه شوید و برای کسب و کار خود از این ویژگی ها استفاده کنید.

تبلیغات دهان به دهان

پیدا کردن مشتری در پلتفرم های آنلاین بسیار راحت است. اما اگر طراحی لوگو خود را حرفه ای انجام دهید و مشتری های شما از طراحی لوگو راضی باشند، آوازه طراحی لوگو شما دهان به دهان خواهد چرخید.

تبلیغات غیر آنلاین و شفاهی تاثیر بسیار خوبی بر روی کسب و کار شما می گذارند؛ زیرا صاحبان برند به دنبال طراح لوگویی هستند که دیگران از کارشان راضی بوده اند.

سخن آخر

در نهایت شما می توانید با استفاده از راهکار های گفته شده مشتری های خود را افزایش دهید و خود را در بهترین طراحان لوگو قرار دهید. لوگو نشان امیدوار است خواندن این مطلب برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید. شما می توانید با توجه به نمونه کار های طراح لوگو حرفه ای، سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید