لوگونشان
طراحی لوگو لوازم آرایشی

چگونه لوگو لوازم آرایشی حرفه ای طراحی کنیم ؟

جدول محتوا

ساخت لوگو لوازم آرایشی در صنعت فشن و زیبایی باعث وجود آوردن رقابت های شدیدی بین حاصبان کسب وکار در این حوزه شده است. نام تجاری لوازم آرایشی تکه ای از پازل است تا به کمک آن، کسب و کار خود و طراحی لوگو لوازم آرایشی خود را از بقیه رقبا متمایز کنید.  همان طور که می دانید برای موفیقت در هر کاری اول باید از سد طراحی لوگو عبور کنید و برای برند خود طراحی لوگو لوازم آرایشی را بطور حرفه ای و مشتری پسند انجام دهید.

اگر قصد دارید در دنیای لوازم آرایشی به قله موفقیت برسید، باید برای طراحی لوگو لوازم آرایشی خود وقت بگذارید و برای طراحی آن یک استراتژی یا ایده ای داشته باشید. در دنیای امروزی به دلیل استفاده زیاد از لوازم آرایشی باعث شده تا محصولات آرایشی و زیبایی به عنوان گزینه اصلی بر روی میز های آرایشی قرار بگیرد. این موضوع باید باعث برانگیخته شدن حس جدیت برای طراحی لوگو لوازم آرایشی را در شما افزایش دهد و وقت بیشتری را صرف طراحی لوگو لوازم آرایشی خود کنید. لوگو نشان قصد دارید شما را با اصول و عناصر طراحی لوگو لوازم آرایشی آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

طراحی لوگو لوازم آرایشی

اصول اولیه طراحی لوگو لوازم آرایشی

برای اینکه بتوانیم طراحی لوگو لوازم آرایشی انجام دهیم باید در ابتدا جند اصل ررا رعایت کنیم. کسب و کار شما درک برند خود در سطح جهان است، پس هویت و ماموریت شما عنصر اصلی طراحی لوگو شما است که می توانید با توجه به ارزش های برند شما، پیام خود را به مخاطبان هدف خود  برسانید. قبل از طراحی لوگو لوازم آرایشی باید به موارد زیر توجه کنید.

مشتری های هدف خود را مشخص کنید

یکی از واجباتی که باید قبل از طراحی لوگو لوازم آرایشی انجام دهید، مشخص کردن مشتری های هدف خود است. شما به چه مخاطبی مشتری ایده آل می گویید؟ آیا همه خانم ها از طراحی لوگو لوازم آرایشی شما خوششان می آید؟ چه چیزی در برند شما مخاطبان را به خود جذب می کند؟ به همان اندازه که مشتری های هدف برای شما مهم است به همان اندازه برند شما حائز اهمیت است. شما باید برای شروع طراحی لوگو لوازم آرایشی خود برای این سوالات پاسخی پیدا کنید و از خلاق ترین افراد برای طراحی لوگو حرفه ای کمک بگیرید تا جذابیت بیشتری به برند شما اضافه کند.

فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه فیزیکی

باید مسیر فروش خود را در این حوزه مشخص کنید و برای تحقق پیدا کردن آن استراتژی بچینید که در هر سایز و اندازه ای بتوان از لوگو بهره برد و بتواند به تنهایی ارزش های برند شما را به نمایش بگذارد. در نتیجه مشتری های بسیاری تنها با مشاهده لوگو جذاب شما جذب کسب و کار شما می شوند.

مراحل اصلی طراحی لوگو لوازم آرایشی خود را لیست کنید

نتیجه انجام کار حرفه ای حاصل برنامه ریزی حرفه ای است. شما باید تمام عنصر های اصلی و موارد لازمه مانند فونت، رنگ، و… را در یک لیست جمع آوری کرده و با کنار هم گذاشتن تیکه های پازل طراحی لوگو و تجسم آن بتوانید یک لوگو به یاد ماندنی طراحی کنید.

عنصر های اصلی در طراحی لوگو لوازم آرایشی

برای انکه بتوانید طراحی لوگو لوازم آرایشی انجام دهید لازم است چند عنصر اصلی را در نظر گرفته و با توجه به آنها طراحی لوگو لوازم آرایشی خود را آغاز کنید.

تاپوگرافی لوگو

فونت هایی که برای طراحی لوگو بکار می برید، می توانند پیام شما را رساتر و با قدرت بیشتری به مخاطبان برساند. با کمک فونت های مناسب می توانید لوگویی جذاب طراحی کنید تا در ذهن مخاطبان برای مدت ها ماندگار بماند.

انتخاب پالت رنگی لوگو

انتخاب رنگ برای طراحی لوگو لوازم آرایشی

انتخاب رنگ در لوگو لوازم آرایشی یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. مردم بیشتر با رنگ ها ارتباط قوی دارند و زمانی که طراح درک درستی از سلیقه رنگی مشترری های هدف داشته باشد می تواند لوگو طراحی کند که هم برای مخاطبان جذاب و جالب باشد و هم ارزش های برند شما را برساند. رنگ ها می توانند باعت برانگیخته شدن احساسات گوناگونی در مخاطبان هدف ما می شود. برای اگر برای تولید محصولات آرایشی خود از مواد اولیه طبیعی استفاده می کنید می توانید برای طراحی لوگو خود از رنگ سبز استفاده کنید که حس طبیعت را به مخاطب منتقل می کند.

شکل طراحی لوگو

فرمی که طراح حرفه ای به لوگو می دهد تاثیر بسزائی بر روی خاص شدن لوگو می گذارد. به طور مثال اگر یک لوگو بصورت تیز و زاویه دار طراحی شود پیام متفائتی را نسبت به لوگویی که بصورت گرد طراحی شده را می رساند. پس بسیار مهم است که برای شکل طراحی لوگو و فرم آن وقت کافی بزارید.

بهترین ایده ها برای طراحی لوگو لوازم آرایشی

ایده برای طراحی لوگو لوازم آرایشی

برای طراحی لوگو لوازم آرایشی باید از عناصر و ابزار های بسیاری استفاده کرد تا با کمک آن بتوانیم یک لوگو خاص طراحی کنیم تا لوگو بتواند بدون نیاز به حرفی ارزش ها و ماموریت های برند لوازم آرایشی شما را به مخاطبان برساند. اگر برای طراحی لوگو به فکر بکار بردن نام برند خود در لوگو لوازم آرایشی هستید باید بگویم که اکثر شرکت های معتبر تولید لوازم آرایشی از نماد های خود برای طرراحی لوگو استفاده می کنند و نیازی به کار گرفتن نام برند در طراحی لوگو لوازم آرایشی نیست. 

با توجه به این قدرت ارتباطی میخواهیم بررسی کنیم چه نماد یا نسانی برای کسب و کار شما مناسب تر است.

نماد های دخترانه یا زنانه

با محبوب ترین انتخاب یعنی نشان های دخترانه و زنانه شروع می کنیم،مثلا شما می توانید از مو، دست یا لب برای طراحی لوگو  برند زیبایی خود که بسیار محبوب هستند استفاده کنید. این نماد ها سریعا مشتری های خانم را جذب خود می کند و می تواند موفقیت بیشتری را برای کسب و کار شما به امغان بیاورد. این نشانه ها را میتوان به کمک لوگو های مختلفی مانند مینیمال، مصور، انتزاعی تنظیم کرد. باید توجه داشته باشید که سبک لوگو با محصولات شما مطالقت داشته باشد.

استفاده از نماد و اشکال عجیب و قریب

ممکن است بسیاری از طراحان از اشکال عجیب برای طراحی لوگو مانند پری دریایی یا زن قو و… استفاده کنند. هر کدام از این موارد می تواند برای برخی از محصولات مناسب باشد. با این حال سعی کنید از بهترین نماد برای طراحی لوگو لوازم آرایشی استفاده کنید.

نماد های انتزاعی

اگر قصد دارید بدون استفاده از نماد های زنانه طراحی لوگو لوازم آرایشی انجام دهید و خاص بنظر برسید می توانید از نماد های انتزاعی استفاده کنید. نشان های انتزاعی از نظر نماد و رنگ ها مبهم به نظر می رسد اما میتواند برای محصولات بسیاری جذاب باشد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم شما را با اصول و واجبات اولیه طراحی لوگو لوازم آرایشی آشنا کنیم و امیدواریم اطلاعاتی که می خواستید را یافته باشید. تیم طراحی لوگو نشان در تلاش است تا شما بهترین ها را در اختیار داشته باشید و می توانید برای مشاوره و یا ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود به صفحه اصلی لوگو نشان مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید