لوگونشان
طراحی لوگو برای کلینیک های زیبایی و پاکسازی پوست

طراحی لوگو برای کلینیک پاکسازی پوست

جدول محتوا

طراحی لوگو پاکسازی پوست برای بسیاری از کسب و کار ها از جمله کلینیک های مراقبت از پوست و کلینیک های زیبایی، متخخصصان پوست و برند های تولید کننده محصولات مراقبت از پوست و اسکین کر (Skin care) کاربرد بسیاری دارد. اگر شما نیز قصد دارید برای یکی از برند ها یا کلینیک های مرتبط با پوست و مو طراحی لوگو حرفه ای انجام دهید، می توانید از لوگو های حرفه ای برند ها و کلینیک های مشهور ایده بگیرید. امروز قصد داریم لوگو برخی از برند های زیبایی و مراقبتی را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای مقاله با لوگو نشان همراه باشید.

طراحی لوگو برای کلینیک های زیبایی و پاکسازی پوست

لوگو نیوا (Nivea): یکی از شناخته شده ترین برند های محصولات بهداشتی پاکسازی پوست

نیوا در بهار سال 1882 تاسیس شد. امروزه این برند محصولات پاکسازی پوست و کرم های مراقبت از پوست آلمانی به شرکت Beiersdorf Global AG در هامبورگ آلمان تعلق دارد. نیوا یک برند جهانی تولید کننده  محصولات مراقبت از پوست و بدن به شمار می رود که در سطح جهانی همه از این برند حمایت می کنند. 

در سال 1900، شرکت نیویا توسط آقای اسکار تروپلوویتز ادراه می شد. در همان سالها وی موفق شد یک امولسیون کننده آب در روغن را تولید کند که به طور معمول به عنوان کرم از این محصول استفاده می شد. این محصول اولین امولسیون پایدار در نوع خودش بود. 

برند NIVEA در تمام جبهه های صنعت آرایشی بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست، پاکسازی پوست و کلینیک های زیبایی به یک برند ثابت تبدیل شده است که می توان از محصولات این برند به لوسیون بدن، کرم های مراقبت از پوست، پاک کننده های بهداشتی و ژل های شستوشو تا حالت دهنده برای موها اشاره کرد.

لوگو نیوا

معنی و تاریخچه لوگو نیوا

لوگو برند نیوا در سال 1949

لوگو نیوا در سال 1949 از فونت زاویه دار استفاده کرده است که حتی در لوگو امروزی این برند نیز مشاهده می شود. طراحی این لوگو حرفه ای به گونه ای می باشد که نوک دو حرف اصلی یعنی N و A بالاتر از حروف دیپر قابل مشاهده است. در حالی که نسخه سیاه سفید این لوگو نیز موجود است، اما می توانید این لوگو حرفه ای را با رنگ های نمادین خاص خودش یعنی آبی و سفید نیز پیدا کنید.

لوگو برند نیوا در سال 2004

در سال 2004 این شرکت بزرگ تولید کننده محصولات پاکسازی و مراقبت از پوست، لوگو خود را علاوه بر عناصر موجود در نسخه پیشین خود، نسخه ای با تزئینات نقراه ای معرفی کرد که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به این برند آرایشی بهداشتی قرار گرفت و در بسیاری از کلینیک زیبایی مورد استفاده قرار گرفت.

لوگو نیوا

لوگو نیوا در سال 2011

بعد از تغییراتی که در سال 2004 بر روی لوگو پاکسازی پوست نیوا انجام شد، بار دیگر در سال 2011 یک طرح گرد به طراحی لوگو این برند آرایشی بهداشتی و پاکسازی پوست اضافه شد. در این نسخه از لوگو نام برند نیوا داخل دایره ای قرار گرفت که دارای سایه های آبی تیره است.

نوع فونت و پالت رنگی به کار رفته در لوگو نیوا

لوگو بسیار معروف Nivea که برای آخرین بار در سال 2011 بازطراحی شد. با فونت سنس سریف هندسی نوشته شد که همه حروف دارای نوک تیز و خطوط حروف توپر نوشته و طراحی شد. خطوط کمی کشیده تر و با لبه های مثلثی آن سبب شده که کلمه کلیدی این لوگو سریعا در سراسر جهان شناخته شود و قابل تشخیص باشد. برند نیوا از سبک نوشتاری برای طراحی لوگو پاکسازی پوست خود استفاده می کند و فونت بکار رفته در آن مانند فونت هایی از جمله Bovine MVPT، Eagle و Resolutr NF است. 

پالت رنگی این برند معروف رنگ های آبی و سفید است که در دهه 1940 توسط برند نیوا انتخاب شد که هندسه ساده در آن را درخشان می سازد. حرف های سفید یک پارچه در پس زمینه آبی نشان دهنده حرفه ای بردن نام تجاری و کیفیت بالای محصولات پاکسازی پوست و مراقبت از پوست این برند را نشان می دهد. پالت رنگی این لوگو نیز حس اعتماد را در مشتری و طرفداران و کلینیک زیبایی خود ایجاد می کند.

عناصر اصلی طراحی لوگو نیوا

لوگو این برند در 100 سال حیات خود، با تغییرات و طراحی های جدیدی رو به رو شده است. این برند برای اولین بار با رنگ آبی زیبا و آرامش بخش لوگو خود شناخته شد. 

این برند در ابتدای تاسیس، با نام Eucerin شروع به فعالیت کرد. Eucerin ماده ای است که مواد شیمیایی بوجود آمده است و یکی از ترکیبات ایجاد کرم های زیبایی و پاکسازی پوست به شمار می رفت. پس از گذشت چندین سال از تاسیس این برند نام این شرکت به نیوا تغییر پیدا کرد. Nivea بر گرفته از کلمه لاتین niveum dh niveus  است که به معنی سفید برفی می باشد.

رنگ آبی در طراحی لوگو نیوا

رنگ آبی در لوگو nivea از سال 1925 بخشی از هویت بصری برند نیوا شناخته می شود که امروزه نیز می توانیم این رنگ آرامش بخش را بر روی کرم های مراقبت از پوست این برند ملاحضه کنیم. رنگ آبی شاخص اصلی لوگو نیوا محسوب می شود. محصولاتی که طرفداران و مصرف کنندگان می توانند آنها را ببینند و لمس کنند؛ زیرا تمام محصولات پاکسازی پوست این برند در سراسر جهان قابل تشخیص است. 

رنگ آبی و سفید در کنار دیکدیگر مفاهیمی همچون ظرافت و پوستی نرم را به مخاطبان انتقال می دهد که در واقع نمادی از تاثیرات محصولات مراقبتی و پاکسازی پوست نیوا است. طراحی لوگو حرفه ای پاکسازی پوست نیوا نشان می دهد که نه تنها با پوست بسیاری از مصرف کنندگان سازگار است بلکه می توان به راحتی در محل کار و کلینیک زیبایی نیز از این محصولات استفاده کرد.

لوگو لورال

لوگو برند لورال – غول تولید کننده محصولات پاکسازی پوست و محصولات آرایشی بهداشتی

یکی از بزرگ ترین و غول ترین برند های آرایشی بهداشتی در سراسر کره خاکی، لورال L`Oreal  است که در حومه شمال غربی پاریس واقع شده است که Clichy نام دارد. از دسته محصولات این برند بزرگ می توان به رنگ مو، محصولات مراقبت از پوست، لوزم آرایشی و محصولات پاکسازی پوست اشاره کرد که در بسیاری از کلینک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

معنی و تاریخچه لوگو لورال

تاریخچه تیم لورال به سال 1909 بر می گردد، هنگامی که شیمی دان جوان آقای اوژن شوئلر به آرایشگاه ها و کلینیک زیبایی پاریس رنگ مویی که خودش کشف کرده بود را پیشنهاد داد. نام این رنگ مو Aureale  بود، بنابراین از همان اولین قدم های خود، این شرکت به سمتی حرکت نموده است که امروزه به آن مشهور است؛ یعنی استفاده از خلاقیت و نوآوری برای زیبایی آفرینی بی کران. 

این شرکت 10 سال بعد به ثبت رسید. در آن زمان، کارمندان فقط شامل 4 شیمی دان که یکی از آنها بنیانگذار آن بود تشکیل شده بود، در حالی که تا سال 1951 بیش از 100 کارمند در این شرکت مشغول به کار بودند. تا سال 2017 که کارمندان این شرکت به بیش از 20.000 نفر نیز می رسید و این شرکت بزرگ بیش از 500 مارک و نشان تجاری به همراه دارد.

لوگو لورال

طراحی لوگو حرفه ای پاکسازی پوست لورال

لوگو برند پاکسازی پوست لورال در واقع لوگو نوشتاری است. به همین علت، نوع و نحوه ارائه هر حرف برای جلوه هویتی شرکت بسیار حیاتی و ضروری است. حروف لوگو لورال با فونتی بزرگ نوشته شده اند و در طراحی آنها که در دو اندازه مختلف انجام شده بسیار جذاب است. در لوگو پاکسازی پوست لورال می توان مشاهده کرد که حروف L و O نسبت به بقیه حروف بزرگ تر نوشته شده اند. 

این شرکت برای اولین بار در سال 1973 عبارت «زیرا من شایسته هستم» را در تبلیغات خود مورد استفاده قرار داد. این جمله توسط یک نویسنده 23 ساله مک کان اریکسون نوشته شده بود. این عبارت در آن زمان به شهرت بسیاری رسید حتی نیویورکر نیز در سال 1999 مقاله ای را به این عبارت اختصاص داد و در کلینیک های زیبایی از این عبارت استفاده می کردند.

فونت لوگو محصولات آرایشی بهداشتی لورال

نوع فونت به کار رفته در طراحی لوگو حرفه ای لورال بسیار خوانا و واضح نوشته شده است. ما نمی توانیم عنصر منحصر بفرد دیگری در این لوگو مشاهده کنیم: هر حرف به شکلی است که باید باشد. به دلیل طراحی ساده و زیبا لوگو لورال، این لوگو بسیار ماندگار بوده است.

پالت رنگی کارشده در لوگو پاکسازی پوست لورال

لوگو این برند بسیار مشهور و پرظرفدار به صورت ترکیبی از رنگ سیاه و سفید مشاهده می شود. لوگو شرکتی این برند از رنگ مشکی برای پس زمینه استفاده می کند و از رنگ سفید برای نوشتن نام برند در لوگو استفاده شده است. این ترکیب زیبا از مظلومیت رنگ سفید و راز و رمز رنگ مشکی تشکیل شده است. همچنین ممکن است لوگو برند لورال با رنگ پس زمینه های مختلف نمایش داده شود.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم ایده هایی برای طراحی لوگو لوازم آرایشی و پاکسازی پوست همچنین برای کلینیک های زیبای به شما ارائه دهیم و لوگو برند نیوا و لورال را برای شما مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم خواندن این مقاله برای شما اذت بخش واقع شده باشد. مجموعه لوگو نشان دارای تیمی از طراحان حرفه ای لوگو است که به شما کمک می کنند که همیشه در نگاه طرفداران خود بروز باشید. کارفرماها و حاصبان کسب و کار می توانند برای ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود به صفحه اصلی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید