لوگونشان

طراحی لوگو

جدول محتوا

طراحی لوگو در دیجیتال مارکتینگ و برند سازی یکی از مهم ترین المان های حال حاضر میباشد، اگر شما هم به کسب و کار خود اهمیت میدهید لازم است که از یک طراح آرم و لوگو استفاده کنید و یا پروژه طراحی لوگو خود را به یک شرت معتبر که در زمینه طراحی لوگو فعالیت میکند برون سپاری کنید تا برای شما یک طراحی لوگو حرفه ای انجام دهد.

لوگو ها اصولا نماد هایی از تصویر و نوشته ها هستند که وظیفه آن ها معرفی کسب و کار شما به افرادی که به دنبال خدمات و یا محصولات شما میگردند میباشد و طراحی لوگو یکی از مهم ترین و اصلی ترین قدم ها برای بازاریابی میباشد.

طراحی بنر و کارت ویزیت و یا حتی ست های اداری بدون داشتن یک لوگو حرفه ای قابل اجرا و پیاده‌سازی نمیباشد، در حقیقت با اقدام به طراحی لوگو حرفه ای زیر بنای اصلی کسب و کارتان را پی ریزی میکنید و با داشتن لوگو میتوانید خودتان را در ذهن مشتریانتان جای بیندازید و معرفی کنید، زمانی که در ذهن مخاطب نقش ببندید ارزش برند شما در نزد مشتریانتان بالا خواهد رفت و مشتریانتان تبدیل به مشتریان بلقوه شما خواهند شد.

لوگو در واقع کوچک است اما باید در نظر داشت که کار بسیار بزرگی را برای برند شما انجام خواهد داد و وظیفه سنگینی را به دوش خواهد کشید، لوگو جلوه بصری کسب و کارتان را به نمایش خواهد گذاشت پس باید در طراحی لوگو بسیار دقت کنید که در بلند مدت به مشکل نخورید.

یکی از عوامل مهم که هر کسب و کار دارد این است که آنها را از مزیت هایی که محصول و خدماتشان دارد مطلع کند و بیان کنند که در صورت استفاده از این محصولات چه چیزی عایدشان میشود حال وظیفه لوگو در این بین چیست؟

لوگویی که خوب طراحی شده باشد مانند یک عامل مؤثر عمل کرده و کمک می کند تا کاربران و مشتریان و عموم مردم، برند یا محصول یا کسب و کار یا خدمات و غیره شما را بهتر بشناسند و به نوعی مانند معرف آن عمل می کند. قیمت طراحی لوگو برای انواع مختلف آن متفاوت است و حتی این قیمت می تواند برای طراحان مختلف متفاوت باشد.

 

طراحی لوگو حرفه ای

عناصر اصلی طراحی لوگو

عناصر طراحی لوگو

ویژگی های طراحی لوگو حرفه ای

همانطور که میدانید برخی از برند ها هستند که داستان و منحصر به فرد خود را دارند به منظور همین موضوع طراحی لوگو باید به نحوی باشد که داستان و رویداد اتفاق افتاده را برای برند بازگو کند.

و یا این که طراحی لوگو طوری باشد که مخاطب را به فکر فرو ببرد به عنوان مثال طراحی لوگو باید در عین سادگی ذهن مخاطب را درگیر کند برای استفاده از این تکنیک لازم است که در طراحی لوگو خود از المان های متضاد استفاده کنید.

برخی از برند های بزرگ نامشان به طور کامل در ذهن و یاد مخاطبان باقی مانده است برای این که بتوانید برای این برند ها طراحی لوگو کنید باید به طور کامل اسم تجاری آن ها را نیز در لوگو طراحی شده بازگو کنید.

 

طراحی لوگو تجاری

هزینه طراحی لوگو

هزینه طراحی لوگو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد به عنوان مثال تجربه طراح آرم و لوگو و کیفیت لوگو طراحی شده، به طور میانگین هزینه طراحی لوگو در بازار هایی جهانی بین 300 تا 1300 دلار میباشد.

شما میتوانید در ایران برای برند های تازه تاسیس هزینه طراحی لوگو پایین تری را نسبت به برند های بزرگ ایران پرداخت کنید لازم به ذکر است که هزینه طراحی لوگو بسیار به عوامل زیادی مرتبط میباشد.

 

ویژگی طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو تجاری

انتخاب یک لوگو حرفه ای ابتدایی‌ترین کاریی است که صاحبین هر کسب و کار لازم است که بدانند،در طراحی لوگو تجاری باید از عوامل و المان هایی استفاده شود که در ادامه آن ها را مطرح خواهیم کرد.

برای طراحی لوگو علل خصوص لوگو های تجاری لازم است که از زمینه های ساده ای استفاده شود و لوگو طراحی شده به دور از هر پیچیدگی باشد به عنوان مثال برای طراحی لوگو برند های بزرگ معمولا طراحان از دو رنگ استفاده میکنند(آبی و قرمز) لوگو هایی که به دور از پیچیدگی طراحی خواهند شد بیشتر میتوانند در ذهن مخاطب نقش ببندند.

طی تحقیقاتی که به عمل آمده در بین 50 تا شرکت بزرگ لوگو های شرکت ها معمولا صاف و مسطح و بدون پستی و بلندی هستند جالب است بدانید از 50 شرکتی که لوگو آن ها مورد بررسی قرارگرفته است حدود 45 تا شرکت لوگو های صاف و مسطحی داشتند.

همچنین شما میتوانید در طراحی لوگو تجاری نظر مشتریان خود را بپرسید این دقیقا کاری است که شرکت های bmw  و فلوکس واگن انجام داده اند در این صورت شما به نظر مخاطبانتان ارزش قائل هستید.

 

هزینه طراحی لوگو

طراحی لوگو در تهران

تهران به عنوان بزرگترین مرکز تجاری کشور همواره در حال تحول است. بنابراین تعداد شرکت ها بیش از گذشته افزایش یافته است. این شرکت ها نیاز به لوگویی متناسب با برندشان دارند، از این رو شرکت ها به دنبال طراحی لوگو در تهران هستند که بتواند نیازهای آنها را به صورت کاملا حرفه ای برآورده کند.

اما سؤال اینجاست که آیا واقعا برای سفارش لوگو به طراح لوگو در تهران نیاز دارید یا می توانید پروژه خود را به فردی خارج از تهران واگذار کنید؟ البته هدف از سفارش لوگوی برند، سربلندی برند در زمینه کاری است، بنابراین به جای تمرکز بر روی یافتن یک شرکت یا طراح لوگو در تهران برای سفارش طراحی لوگو، به کیفت پروژه طراحی لوگو دقت داشته باشید.

آیا تا به حال یک برند بزرگ بدون لوگو دیده اید؟ نه؟ دلیلش این است که یکی از عوامل بسیار مهم در برندینگ یک شرکت طراحی لوگو میباشد. لوگو تاثیر زیادی بر درک مشتریان از برند شما دارد.

 بنابراین مطمئناً می خواهید لوگوی شما حرفه ای باشد. شما سعی می کنید مشتریان مناسب را جذب کنید و آنها را وفادار به برند خود کنید. بنابراین به لوگوی خود به عنوان یک عکس در پروفایل دوستیابی خود نگاه کنید. این باعث می شود افراد علاقه مند شوند و سعی کنند بیشتر در مورد شما تحقیق کنند.

 پس شما می خواهید بهترین باشید، اینطور نیست؟ لوگوی شما بیشترین تاثیر را در اولین برداشت از تجارت شما خواهد داشت: این به مشتریان شما اطلاعاتی در مورد برند شما می دهد و به آنها اطلاع می دهد که آیا برای آنها مناسب هستید یا خیر.

فرآیند طراحی لوگو در تهران توسط لوگو نشان با تیمی متخصص و حرفه ای با بهترین قیمت برای برند و کسب و کار شما و با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود. طراحی لوگو بسته به سلیقه افراد و زمینه کاری می تواند متفاوت باشد.

 لوگوهایی که طراحی می شوند عبارتند از لوگوهای متنی، لوگوهای انتزاعی، لوگوهای تصویری، لوگوهای ترکیبی و غیره. زیرا لوگو یکی از مهمترین عناصر تبلیغات و بازاریابی است. و این اولین چیزی است که مخاطب شما با آن ارتباط برقرار می کند. طراحی درست و اصولی لوگو می تواند کمک زیادی به تاثیرگذاری برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان کند.

طراحی لوگو اسم

با طراحی لوگو اسم، برند خودتان را بدرخشانید. لوگوی اسم کلید شما برای یک برند به یاد ماندنی است. شما با هر سلیقه ای که دارید میتوانید به سادگی با کارشناسان لوگو نشان ارتباط بگیرید تا در کمترین زمان و با بهترین قیمت یک لوگو حرفه ای برای شما طراحی کنند.

 

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو برای هر کاری چه آنلاین و چه آفلاین برای هر مجموعه و شرکتی بسیار مهم است، لوگو تصویری است که نماد کسب و کار، وب سایت و خدمات خاص شماست.همه لوگوها ترکیبی از تایپوگرافی و تصاویر هستند.

 هر نوع لوگو حس متفاوتی به شما می دهد و از آنجایی که لوگوی شما اولین چیزی است که مشتریان جدید می بینند، باید خاطره انگیز باشد و پیام شما را منتقل کند.به همین دلیل طراحی گرافیک و شاخه ای خاص برای طراحی لوگو بسیار مهم خواهد بود.

این لوگو برای وب سایت ها، کارت ویزیت ها، پروفایل های شبکه های اجتماعی، تیترها و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد و طراحی لوگو را باید به افراد دارای ذوق هنری و تجربه در این کار بسپارید.

سوالات متداول طراحی لوگو

بله لوگو های طراحی شده لوگو نشان کاملا لوگو های حرفه ای و اختصاصی هستند و میتوانید آ« را ثبت کنید.

در ابتدا 3 اتود برای شما طراحی می شود – اولین اتود با توجه به خواسته های کارفرما و سلیقه ای که دارد طراحی می شود. دومین اتود با توجه به بررسی مخاطبان ، بازارهدف ، سن مخاطب ، جنس مخاطب ، رقبا و … که توسط کارشناسان ما به صورت کامل بررسی شده اند طراحی می شود. سومین اتود هم ترکیبی از موارد اول و دوم است. یعنی هم خواسته های کارفرما و هم بررسی کارشناسان ما در آن دخیل بوده اند. در هر سه اتود اصول روانشناسی مخاطب و رنگ استفاده می شود و لوگوها قابلیت تبدیل به برند شدن را خواهند داشت.

به طور معمولا برای طراحی لوگو حرفه ای بین 7 تا 14 روز کاری زمان میبرد.

هزینه طراحی لوگو کاملا مرتبط با نوع و کیفیت لوگویی که مد نظر شما میباشد است.

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید