لوگونشان
طراحی لوگو پیج اینستاگرام

طراحی لوگو پیج اینستاگرام

جدول محتوا

طراحی لوگو پیج اینستاگرام برای افرادی که اقدام به فعالیت در پلتفرم قدرتمند اینستاگرام میکنند امر بسیار مهمی است، بدیهی است که اینستاگرام یک پلتفرم بسیار قدرتمند و قوی است که افراد و یا شرکت های برای فعالیت های بصری از آن استفاده میکنند برای این که بتوانید از سایر رقبایتان پیشی بگیرید و متمایز باشید ابتدایی ترین کاریی که باید انجام دهید استفاده از خدمات طراحی لوگو و طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام شخص و یا شرکتی میباشد در این صورت است که میتوانید به خوبی هرچه تمام تر وجه تمایز خود را با رقبایتان آشکار کنید.

در حال حاضر افرادی که در ایران از این شبکه اجتماعی قدرتمند استفاده میکنند به حدود بیش از 35 میلیون نفر رسیده است، و همین آمار باعث شده است که افراد از این فرصت استفاده کنند و اقدام به نمایش دادن خدمات و یا محصولاتی که ارائه میدهند و یا حتی روز مرگی های روزانه خود کنند. در این شرایط و این رقابت بسیار سنگین افرادی میتوانند موفق شوند که زود تر اقدام به سفارش طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام کرده باشند.

داشتن یک پیج اینستاگرام قوی چه برای کسب و کار های نوپا و چه برای کسب و کار های قدیمی باعث افزایش فروش خدمات و محصولات میشود در واقع فروش در اینستاگرام یک حرکت هوشمندانه است و افرادی که قصد راه اندازی پیج اینستاگرام دارند ابتدایی ترین کاریی که باید انجام دهند طراحی لوگو برای پیج اینستا خود است.

شما به عنوان کارفرما میتوانید انتخاب کنید که پروژه طراحی لوگو را برون سپاری کنید و یا این که با یک طراح لوگو حرفه ای قرارداد ببنید اما پیشنهاد لوگو نشان برای شما این است که برای طراحی لوگو پیج اینستاگرام از خدمات یک شرکت معتبر استفاده کنید.

طراحی لوگو پیج اینستا

طراحی لوگو برای اینستاگرام چگونه کسب و کار شما را متمایز میکند؟

به راستی که طراحی لوگو برای اینستاگرام چگونه یک کسب و کار را متمایز میکند؟ جواب این سؤال بسیار ساده و کلی است وقتی که یک طراحی اصولی انجام گیرید میتوانید لوگو خود را در پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، یادتان باشد یکی از اصول طراحی لوگو این است که شما بتوانید لوگویی طراحی کنید که در همه جا بتوانید از آن استفاده کنید و یا حتی جوری لوگو را طراحی کنید که با کوچک و بزرگ کردن آن باز بتواند که مفهوم و پیغام برندتان را به مخاطبان بازگو کند.

فرض کنید که شما یک برند مشهور هستید و یک لوگو اصولی طراحی کرده اید در این صورت میتوانید در مراسماتی که پیش رو مجموعه شما است از لوگو خود به خوبی استفاده کنید به عنوان مثال میتوانید لوگو خود را در سررسید ها چاپ کنید و یا حتی میتوانید در کارت ویزیت ها یا حتی بر روی ست های اداری خود چاپ کنید این امر باعث میشود که شما یک بازاریابی اصولی نیز داشته باشید.

و در نهایت وقتی صحبت از بازاریابی میشود میتوانید به خوبی هرچه تمام تر از لوگویی که طراحیی کرده اید برای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید و باعث متمایز شدن نسبت به باقی پیج های رقیبانتان شوید در این جا است که طراحیلوگو برای اینستاگرام میتواند کسب و کار شما را متمایز کند.

اهمیت طراحی لوگو برای اینستاگرام

برای درک بهتر اهمیت طراحی لوگو برای اینستاگرام لازم است که چند آمار ساده از پلتفرم قدرتمند اینستاگرام بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت طراحی لوگو برای اینستاگرام در این بخش مورد بررسی قرار میگیرد، لوگو پیج اینستاگرام مانند چهره هر شخص است و افراد در اولین برخورد میتوانند اطلاعات زیادی را از فردی که روبرویشان قرار گرفته است درک کنند در واقع لوگو پیچ اینستاگرام شما میتواند در اولین برخورد اطلاعات و پیام های نهفته در خود را به مخاطبان بیان کند و اگر شما طراحی لوگو برای پیج اینستاگرام خود را جدی نگرفته باشید و از لوگو خوبی استفاده نکرده باشید این اتفاق برعکس برای شما می افتد و به راحتی مخاطبان زیادی را از دست خواهید داد.

همانطور که میدانید انواع لوگو بسیار است و شما برای این که بدانید از په نوع لوگوی برای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید لازم است چند مورد را بررسی کنید به عنوان مثال باید بدانید و تحقیق کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند و در چه رده سنس قرار خواهند گرفت برای این که لوگویی که برای اسنیتا طراحی خواهید کرد فقط برای جلوه بصری جذاب نیست لوگو ها در خود پیغام های متعددی را ذخیره کرده اند و برای هرکس به نمایش خواهد گذاشت.

بررسی دقیق مشتریان خود

قبل از این که بخواهید اقدام به طراحی لوگو برای اینستاگرام کنید لازم است که مشتریان خود را به خوبی بشناسید و بدانید آنها چه کسانی هستند ، چه کاری انجام می دهند ، چگونه کار می کنند و بازار هدف آنها چیست و پس از مشخص شدن این موارد میتوانید اقدام به طراحی لوگو برای پیج اینستا خود کنید.

کلیشه ای رفتار نکنید و از یک نوع لوگو خوب استفاده کنید

هر از چند گاهی سبک های مختلفی از طراحی لوگو به بازار می آیند و به سرعت از بین خواهند رفت بهتر است شما برای پیج اینستاگرام خود از یک نوع لوگو که امتحان خود را پس داده است برای آگاهی از انواع مختلف لوگو پیشنهاد میکنیم که مقاله انواع لوگو را مطالعه کنید.

از طرح های متنوع استفاده کنید

ایجاد یک لوگو همه کاره برای اطمینان از ماندگاری طولانی آن بسیار مهم است. بنابر این سعی کنید با تطبیق پذیری نقش مهمی در انتخاب عناصر طراحی شما از جمله رنگ ها ، قلم ها ، چیدمان ها و موارد مشابه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید