لوگونشان
طراحی لوگو عکاسی

طراحی لوگو عکاسی

جدول محتوا

عکاسی یکی از مشاغل هنری پرطرفدار شناخته میشود که رقابت بسیار زیادی در این شغل وجود دارد.که برای موفقیت در این رقابت باید توجه ویژه ای به طراحی لوگو عکاسی و عوامل بصری کنید.

طراحی لوگو عکاسی به اندازه داشتن وسایل حرفه ای برای شغل عکاسی بسیار مهم است، و اگر بخواهیم از جانبی دیگر به طراحی لوگو عکاسی نگاه کنیم میتوانیم بگوییم که طراحی لوگو عکاسی حرفه ای میتواند ذوق هنری یک عکاس را برای مشتریان به نمایش بگذارند.

اگر طراح لوگو حرفه ای بتواند به خوبی یک لوگو حرفه ای برای صنف عکاسی طراحی کند از ابتدا که مشتریان کسب و کار شما را مشاهده میکنند ارتباط و پیام کسب و کار شما را درک میکنن و این عمل باعث افزایش اعتماد مشتریان به شما خواهد شد و درصد این که افراد به شما سفارش عکاسی بدهند بسیار زیاد است.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که برای سفارش طراحی لوگو حتما از شرکت های معتبر استفاده کنید که پروسه خدمات طراحی لوگو شما به خوبی انجام شود و مشکل فنی در لوگو وجود نداشته باشد.

طبق گفته های بالا طراحی لوگو عکاسی دقیقا همان چیزی است که یک آتلیه عکاسی یا یک فریلنسر به آن بسیار احتیاج خواهد داشت، در ادامه مقاله با لوگو نشان همرا باشید تا به بررسی تمام نکات مهم طراحی لوگو عکاسی بپردازیم.

اهمیت طراحی لوگو عکاسی

همانطور که پیش‌تر اشاره کریدم طراحی لوگو عکاسی یک عامل بسیار تاثیر گذار در فرایند برندینگ مجموعه شما خواهد بود. براساس تحقیقات به عمل آمده حدود 60 درصد از افرادی که وارد حرفه عکاسی میشوند در اولین سال شروع فعالیت خود از این حرفه دست میکشند.

این آمار نشان دهنده فضای رقابتی بسیار زیاد و سخت حوزه عکاسی میباشد و شما به عنوان یک عکاس حرفه ای اگر میخواهید که در این حوزه موفق شوید ابتدای کار باید به سختی تلاش کنید و از هر ابزاری که به کمک شما می آید استفاده کنید تا به موفقیت دست یابید.

این امر بسیار بدیهی است که قبل از این که بخواهید وارد حرفه عکاسی شوید و از ابزار های مهم مثل طراحی لوگو عکاسی و غیره استفاده کنید لازم است که این مهارت را کسب کنید و آن را ارتقاء دهید.

و اما مهمترین اهمیت طراحی لوگو عکاسی این است که افرادی که اقدام به طراحی لوگو عکاسی میکنند میتوانند هنر و نبوغ خود را به نمایش بگذارند.

طراحی لوگو برای عکاسی

با وجود تمام این مباعث یک سری علل وجود دارد که شما برای آن ها باید اقدام ب طراحی لوگو عکاسی کنید از جمله.

اصول طرحی لوگو عکاسی

پیش از این که بخواهید دست به طراحی لوگو عکاسی بزنید لازم است که برخی از اصول طراحی لوگو اختصاصی را که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد را رعایت کنید تا یک لوگو عکاسی حرفه ای و همچنین ماندگار داشته باشید.

مخاطبین هدف خود را مشخص کنید

به طور کلی اگر بخواهید یک لوگو حرفه ای تهیه کنید ابتدا لازم است که نوع فعالیت خود را شناسایی کنید به عنوان مثال در شغل عکاسی که طرفداران بسیار زیادی دارد برای این که بخواهید اقدام به طراحی لوگو عکاسی کنید ابتدا باید حوزه فعالیت خود را مشخص کنید آسا شما در حوزه عکاسی کودکتن فعالیت دارید و یا غیره.

پس از شخص شدن حوزه فعالیت شما به راحتی میتوانید مخاطبین هدف خود را مشخص کنید  در این صورت است که شما یک لوگو کاملا حرفه ای خواهید داشت.

متفاوت و خاص باشید

از خاص بودن و متفاوت بودن لوگو خود در صورتی که از یکی از انواع لوگو شناخته شده استفاده میکنید به هیچ عنوان نترسید اتفاقا زمانی که لوگو یک عکاس متفاوت باشد بیانگر ذوق و نبوغ هنری عکاسان میباشد.

از فضای منفی در لوگو خود استفاده کنید

فضای منفی (Negative Space) یکی از تکنیک‌های رایج در طراحی لوگو عکاسی شناخته می‌شود که اکثر طراحان از آن استفاده می‌کنند. فضای منفی به فضای خالی میان دو عنصر در لوگو اشاره دارد که طراح از آن به منظور خلق یک نماد مستتر و انتقال پیام برند به شیوه‌ای خاص و جذاب به مخاطب استفاده می‌کند. استفاده از این تکنیک در خلق یک لوگوی خاص برای آتلیه عکاسی یا برند شخصی کمک بسیاری به شما می‌کند و مخاطبان را شگفت‌زده خواهد کرد.

رنگ مناسب برای لوگو خود انتخاب کنید

رنگ ها قادر هستند که احساسات درونی افراد برانگیخته کنند پس در طراحی لوگو حتما باید از رنگ بندی های درست استفاده کنید تا قادر به برانگیختن احساسات بینندگانتان شوید و حتما از روانشناسی رنگ در لوگو خود استفاده کنید برای افزایش تاثیر گذاری بر روی مخاطب

نباید ها در طراحی لوگو عکاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید