لوگونشان
طراحی لوگو

چگونه یک طراح لوگو حرفه ای برای سفارش طراحی لوگو پیدا کنیم

جدول محتوا

تا حالا دقت کرده اید وقتی به برند های بزرگی مثل فیسبوک یا کوکاکولا و مشابه آنها بر می خوریم، قبل از هر چیزی به لوگو آنها فکر می کنیم ؟ موارد بسیار زیادی در طراحی این لوگو ها وجود دارد که هر کدام به لطف یک طراح لوگو حرفه ای ساخته شده است.شما می توانید یک طراح لوگو را برای گرفتن سفارش طراحی لوگو پیدا کنید، اما در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید یک طراح حرفه ای را پیدا کنید.

لوگو اولین شکل دهنده ی هویت یک کسب و کار است، برای همین اگر برند خود را تازه شروع کرده اید،لازم است اولین قدم خود را محکم بردارید.اما قبل از آن لازم است تا طراح مورد نظر خود را پیدا کنیم.ما به شما کمک می کنیم تا شرکت مورد نظر خودتان را به بهترین شکل پیدا کنید.

با لوگونشان همراه باشید تا مطالب زیر را با هم مرور کنیم :

 

چگونه یک طراح لوگو حرفه ای پیدا کنیم ؟

چگونه یک طراح لوگو حرفه ای کسب و کار شما را متحول می کند ؟

مانند هر رشته و صنعت دیگری، صنعت گرافیک نیز دارای افراد مختلفی برای این کار می باشد.پس لازم است قبل از تصمیم برای طراحی لوگو، یک طراح لوگو حرفه ای پیدا کنیم.هنگام راه اندازی یک کسب و کار شاید داشتن یک لوگو حرفه ای از ضروریات کار نباشد.اما ساخت یک لوگو توسط یک طراح حرفه ای، می تواند باعث شکل گیری درست برند شما از ابتدا باشد.

یک لوگوی زیبا می تواند اعتبار بخش کسب و کارتان بوده و هویت برندتان را شکل دهد؛ آنهم در زمانی که رقبای شما خدمات مشابه شما را ارائه می دهند، لازم است تا با ساخت یک لوگوی حرفه ای از آنها پیشی بگیرید.همانطور که در ابتدا گفتیم یک لوگوی حرفه ای همیشه در ذهن ها می مانند.

پیدا کردن یک طراح لوگو حرفه ای کار سختی نیست، همانطور که گفتیم شما با یک جستجو در اینترنت می توانید تعداد زیادی طراح لوگو پیدا کنید، اما معمولا هر طراحی در زمینه خاصی می تواند به صورت حرفه ای کار کند.نکته مهم بعدی این است که تنها طراحی لوگو کار یک گرافیست نیست.یک طرح حرفه ای باید بتواند اهداف و انتظارات شما را بر آورده کند.با آنها صحبت کنید و از آنها پشتیبانی بگیرید.

به آنها در مورد مخاطبان هدف خود، تصویری که می خواهید برند شما ارائه دهد و سبکی که می خواهید آنها استفاده کنند بگویید. پس از تعیین نیازهای لوگوی کسب و کارتان، طراح گرافیک اکنون می تواند با طرح های شما شروع کند.

آیا فقط کسب و کار های بزرگ نیاز به سفارش طراحی لوگو دارند ؟

یکی از سوالاتی که برای هر کسی پیش می آید این است که هزینه سفارش طراحی لوگو چقدر است؟و فقط کسب و کارهای بزرگ باید اقدام به طراحی لوگو کنند؟طبیعتا کسب و کارهای کوچک بدون طراحی لوگو نیز می توانند کار کنند اما قوانین اولیه کسب و کار و رقابتی که بین برند های مختلف شکل می گیرد، سفارش طراحی لوگو را به یک نیاز تبدیل کرده است.

تجارت در هر مقیاس و نوع باید در بازارهای خاص خود رقابت کند. بنابراین، کسب و کار شما نیز به استراتژی های بازاریابی برای غلبه بر موانع ایجاد شده توسط رقبا نیاز دارند.طراحی یک لوگوی جذاب، معرفی نامه شما به مخاطبین است.در واقع یک لوگوی حرفه ای قابل مشاهده ترین عنصر یک کسب و کار است.

همه ما می دانیم اولین برخورد یک مخاطب چقدر مهم است.بنابراین باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا بتوانیمتاثیر مثبتی در اولین برخورد داشته باشیم.همانطور که اشاره شد اولین برخورد یک مخاطب با لوگوی آن کسب و کار است،هر کسب و کاری دارای یک لوگو برای نشان دادن ارزش ها و ویژگی های آن در بازار و عموم است. اما همه لوگوها نمی توانند کسب و کار را به طور مؤثر به مردم منتقل کنند. طراحی لوگو معمولاً نقش مهمی در بازاریابی یک سازمان و تجارت آن در بازار همیشه رقابتی دارد.

تفاوت بین طراح فریلنسر و شرکت های طراحی لوگو چیست ؟

یکی از سوالاتی که شاید خیلی از صاحبان کسب و کار با آن درگیر شوند این است که از طراحان فریلنسر استفاده شود یا شرکت های طراحی سایت.مزایای استفاده از شرکت های طراحی لوگو چیست؟هزینه استفاده از کدام یک کمتر و کدام یک با کیفیت تر است؟

هنگام جستجوی افراد مناسب برای طراحی لوگو، باید از خود بپرسید. چقدر به کمک نیاز دارم، بودجه من چقدر است و چه کسی بهترین نتایج را به من می دهد؟ در این مورد، ما قصد داریم تفاوت های کار با شرکت های طراحی گرافیک و استخدام یک فریلنسر را بررسی کنیم.

افرادی که به صورت فریلنسری کار می کنند معمولا در یک یا دو زمنینه مهارت دارند، آنها افرادی هستند که سعی می کنند نسبت به خدماتی که ارائه می کنند، هزینه دریافت کنند.اما شرکت های طراحی، معمولا از قسمت های مختلف و از گرافیست های بیشتری تشکیل شده است تا بتوانند نیاز های مختلف مشتریان خود را برآورده کنند.بنابراین هزینه کار با شرکت های طراحی لوگو می تواند بیشتر باشد.

بنابراین طراحان فریلنسر (آزاد) می توانند در پروژه های کوچک به شما کمک کنند،اما اگر برند شما بیشتر از یک فعالیت کوچک است و مجموعه ای از فعالیت ها را شامل می شود،استفاده از خدمات شرکت های گرافیکی می تواند گزینه بهتری باشد.شما پس از تعیین هزینه پروژه، نوع کسب و کارو میزان اهمیت آن، می توانید گرافیست خودتان را انتخاب کنید.

طراحی لوگو

روند مناسب برای انتخاب یک شرکت طراحی لوگو معتبر

در ابتدای کار برای طراحی لوگو لازم است تا یک جلسه با اعضای تیم تان داشته باشید و اهداف خود از طراحی لوگو را مشخص کنید.سعی کنید به سوالاتی مانند : چرا باید لوگو داشته باشیم؟ چه نوع لوگویی برای کسب و کارتان لازم است؟ و بودجه مورد نظرتان چقدر است.این سوالات می تواند دید روشن تری از اهدافتان به شما بدهد.

در مرحله دوم معیار های مورد نظر خودتان را مشخص کنید.به عنوان مثال اگر می خواهید با طراح مورد نظرتان به صورت حضوری ملاقات کنید، حتما آن را مشخص کنید.یا شما می توانید مشخص کنید که گرافیست می تواند به صورت دور کاری باشد یا خیر.همچنین در این مرحله بودجه مورد نظرتان را مشخص کنید تا بر اساس آن تصمیم بگیرید.به این ترتیب معیار های شرکت مورد نظر شما کامل خواهد شد.

نکات حرفه ای برای انتخاب شرکت طراحی لوگو مناسب

در ابتدا اگر به طراحی لوگو و کسب و کارتان اهمیت می دهید و برایتان مهم است، بهتر است به جای برون سپاری (فریلنسر) از شرکت های طراحی لوگو کمک بگیرید.البته برای این کار شما می توانید یک گرافیست نیز در کسب و کارتان استخدام کنید تا کار های گرافیکی را برای شما انجام دهد.شما حتی می توانید از طراحان مبتدی تر برای استخدام استفاده کنید تا در مرور زمان به نتیجه دلخواه برسید.

اما یک سری نکات دیگر نیز وجود دارد که توجه به آنها می تواند بسیار موثر باشد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید