لوگونشان
طراحی لوگو کفش فروشی

طراحی لوگو کفش فروشی

جدول محتوا

طراحی لوگو کفش فروشی یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر کسب و کار در حوزه کفش با پیاده‌سازی درست آن میتواند رشد بسیار زیادی در برندینگ و ایجاد هویت بصری از همه مهم تر ایجاد یک وجه تمایز بین خود و سایر رقبا باشد تنها کافی است که برای طراحی لوگو کفش فروشی از یک طراح لوگو حرفه ای استفاده کنید تا نکات مهم و کلیدی طراحی لوگو را در لوگو کفش شما پیاده‌سازی کند.

بدون داشتن یک لوگو حرفه ای و منحصر به فرد چگونه میتوانید فروشگاه خود را در ذهن مخاطبانتان حکاکی کنید و آن ها را ترغیب به خرید از فروشگاه خود کنید ؟ راه های زیادی برای این کار وجود دارد مثل طراحی سایت و سئو اما کم هزینه تر و سریع ترین راه ساخت لوگو کفش فروشی است، هرچند برای داشتن یک وب سایت باید ابتدا اقدام به طراحی لوگو کنید. ساخت لوگو به فروشگاه شما اعتبار و رسمیت میبخشد و به کمک آن به راحتی میتوانید توجه مخاطبانتان را به محصولاتتان جلب کنید، زیرا طراحی لوگو برای فروشگاه کفش زبان ارتباط غیرمستقیم با مردم است و نشان می دهد که شما به عنوان یک برند کفش برای عموم ارزش و احترام قائل هستید. چگونه یک برند بدون طراحی لوگوی کفش می تواند از رقبا متمایز شود و به عنوان یک برند مستقل با نام در بازار عمل کند؟ به نظر شما راز موفقیت برندهای معروف و محبوب کفش مانند آدیداس، نایک یا پوما چیست؟ آیا این برندها می توانند نام خود را بدون طراحی لوگو در سراسر جهان عرضه کنند؟ لوگوی کفش هویت یک برند یا یک فروشگاه را تشکیل می دهد و آن را در ذهن مخاطبین هدف ثبت می کند. در ادامه این مقاله به بررسی اصول طراحی لوگو فروشگاه کفش می پردازیم و شما را با ویژگی های یک آرم کفش خوب آشنا می کنیم. با لوگو نشان در ادامه همراه باشید.

 

طراحی لوگو کفش

مزایای طراحی لوگو کفش

همانطور که گفتیم طراحی لوگوی کفش به کسب و کار شما رسمیت، هویت و اعتبار می بخشد و برند شما را به یک برند ارزشمند در نظر مخاطب تبدیل می کند. یک فروشگاه کفش با لوگوی منحصر به فرد و برندی واقعا منحصر به فرد می تواند سریعتر از سایر فروشگاه ها توجه و اعتماد مشتریان هدف را به خود جلب کند. فروش کفش یک تجارت سخت و رقابتی است و اگر روی برندسازی فروشگاه خود تمرکز نکنید، مطمئناً رقبای خود را از دست خواهید داد و با شکست مواجه خواهید شد.

مهم نیست فروشگاه شما چقدر بزرگ و گسترده است یا بازار چقدر توسط رقبای شما تسخیر شده است. نکته مهم این است که خود را به شیوه ای مؤثر به مردم معرفی کنید. تصور ذهنی مردم از برند شما و فروشگاه شما تاثیر بسزایی در رشد و موفقیت شما در این زمینه دارد، بنابراین طراحی یک لوگوی جذاب و متمایز از کفش یکی از مهم ترین پیش نیازهای معرفی یک برند به مردم یا افتتاح یک فروشگاه است. برخی از مهمترین مزایای طراحی لوگو فروشگاه کفش عبارتند از:

تعریف هویت برند

طراحی لوگوی کفش به معرفی هویت برند و حوزه فعالیت شما در قالب تصویری واضح و خاص برای مخاطبان هدف شما کمک می کند. به این معنی که اگر لوگوی شما اصولی و حرفه ای طراحی شده باشد، مخاطبان می توانند آن را ببینند و زمینه فعالیت شما را شناسایی و تشخیص دهند. برای مثال انتخاب نماد کفش برای یک فروشگاه کفش بزرگ انتخاب خوبی است تا همه بتوانند هویت برند و حوزه فعالیت شما را ببینند و آن را در زمینه های مختلف به درستی تشخیص دهند.

اعتماد سازی

همانطور که اشاره کردیم لوگوی هر کسب و کاری به عنوان هویت و نماد اصلی بصری آن محسوب می شود که در صورت طراحی صحیح می تواند افراد را به بازدید از یک فروشگاه ترغیب کند. با طراحی لوگوی کفش، به مخاطبان خود این پیام را می دهید که برای آنها ارزش قائل هستید و کسب درآمد تنها هدف شما از افتتاح فروشگاه نیست. زمانی که مخاطب حتی پس از استفاده از محصولات و خدمات آن، نسبت به یک برند یا فروشگاه احساس مثبتی داشته باشد و در صورت رضایت، به مشتریان وفادار و دائمی تبدیل شود. بنابراین طراحی لوگوی کفش نقش مهمی در روند ایجاد اعتماد و متقاعد کردن مردم برای خرید کفش از شما دارد.

ساخت لوگو کفش فروشی

ایجاد وجه تمایز

ایجاد تمایز از رقبا نیز یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای طراحی لوگو کفش است که برند شما را از رقبا متمایز می‌سازد. کفش فروشی دارای فضای رقابتی بسیاری است و همین موضوع نیز فرآیند برندسازی و تبلیغات را تا حدی برای شما دشوار می‌سازد. فرض کنید در یک مرکز خرید بزرگ که تعداد زیادی کفش فروشی وجود دارد در آن وجود دارد، شما نیز می‌خواهید فروشگاه اختصاصی خود را راه‌اندازی کنید. در این فضای رقابتی چگونه می‌توانید فروشگاه تازه تاسیس‌تان را در میان فروشگاه‌های قدیمی و با سابقه مطرح کرده و خود را از سایرین متمایز سازید؟ طراحی لوگو کفش و عرضه محصولات باکیفیت و خاص در این موقعیت به کمک شما می‌آیند و می‌توانند فروشگاه شما را به طور کلی از رقبا متمایز سازند.  بنابراین طراحی لوگو برای کفش فروشی مزایای قابل توجهی را برای آن به همراه داشته و موجب جلب توجه مخاطبان و در نتیجه رشد میزان فروش آن خواهد شد.

ویژگی های لوگو کفش

حال سوالی که دارید این است که یک لوگو کفش خوب چه ویژگی هایی دارد، چگونه می توانیم یک لوگوی منحصر به فرد و جذاب برای فروشگاه کفش خود طراحی کنیم؟ لوگوی فروشگاه کفش باید به گونه ای طراحی شود که عموم مردم بتوانند با یک نگاه عاطفی با آن آشنا شوند و به راحتی آن را به خاطر بسپارند. این بدان معنی است که لوگوی شما باید آنقدر چشمگیر و به طور خاص طراحی شده باشد که عموم مردم بتوانند به راحتی آن را در ذهن خود به خاطر بسپارند و برند شما را در موقعیت های مختلف شناسایی کنند. ویژگی های اصلی یک برند کفش به یاد ماندنی عبارتند از:

  • طراحی ساده و جذاب
  • منحصر به فرد
  • انعطاف‌پذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه طراحی

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید

شروع سفارش

برای اطلاع از هزینه طراحی لوگو و نحوه شروع سفارش لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و یا پیغام واتساپ ارسال کنید